A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Don Assassin - Me Mungon  (Feat. Fresh-p & Overlord)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/05/2012

2012-05-19T21:49:32

Featuring

Fresh-P

Featuring

Overlord


(b) Eehheii Ddon asssasenn la la la la edhe fresh to
the pi edhe OverLord sharee.

Sa her bjen shi ftyren tonde e kujtoj
Edhe pse je larg un ty nuk te harroj..!!
ëndrroj met pas ngat e met perqafu
Po nuk e di ti a ndjen najsen per mu.??
Po du me ti shpreh qito qe i kom ne zemer
Besom ti per mu je e vetmja femer..!
Tjeter nuk ka !! Ti ki vler per mu
Pe boj zemren guri pot kallxoj qe t'du..!!
hHoOouuu...me kurgjo nuk t'ndrrojj
Ngom ti tash tani edhe un ty t'ngoj..
Qele zemren e thumi tash krejt
Se edhe ti pom kqyr kto mir e kom vrejt..!!
Ose menoj per ty kom koh ton jeten
Ti pom pelqen un po ta thom t'verteten...!!
Dashnija jem me kto fjal po vertetohet
Po kallxoj qe edhe reperi dashurohet...\\

Reff:2x

-Pom mungon buzqeshja jote
-Çdo pjes e trupin ton
-Une s´kom faj qe zemra jem po donn
-Larg meje ti mos rri une du met pas ngat
-Se kur je e larg sun po ndihna rahat...
(la la la la)

Reptura 2

E kqyri fotografin kur bashk jemi kon
Jemi kon te lumter e kuptova von
Tash kom nevoj per ty ma shum se çdo her
S'je me mu po stkom harru asniher
Tjert m'thojn harroje po une s'du
Edhe me dasht zemra jem smunet met harru
Se t'du e qela zemren shlir
Pra prej teje se du fjalen Lamtumir..
Aroma jote sillet neper dhom çdo nat
Met te ti i kom sun po flej rahat
Po pres thirrje po s'po cingiron telefoni
A thu ku je tash qe spot nihet zoni
A menon per mu?!?!
A nashta mke harru?!?!
A nashta per ty mo sjom tu egzistu?!?!
Un veq po du me dit a menon n'jet per mu
Un po t'du spo muj mo me mohu...

Reff: 4X

-Pom mungon buzqeshja jote
-Çdo pjes e trupin ton
-Une s´kom faj qe zemra jem po donn
-Larg meje ti mos rri une du met pas ngat
-Se kur je e larg sun po ndihna rahat.
(la la la la )


Lyrics submited by DayannaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019