A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Don Enio - Miss Albania  (Feat. G-Mcd & Tony)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/09/2013

2013-09-24T00:36:28

Featuring

TonyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miss Albania" kënduar nga Don Enio.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Agron Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hena zgjohet nga gjumi
Dhe yjet e shoqrojne
Kush je ti qe zbret nga qielli
Ti zemren mua ma pushton

Me thuaj me thuaj cila je
Qe te beri I madhi zot
Ty t’krijoj plot nur e fame
E bukur je e magjiplot

(ref. 2 here )
Miss Albania,miss Albania
Je yll qe dashuroj
Miss Albania,miss Albania
Per ty un do t’kendoj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019