A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Don Ghetto

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Don Ghetto is a singer of Hip-Hop music. Më datë 13 Shkurt 2013, Pizha publikon videoklipin "Pusho E Qet", në bashkëpunim me Don Ghetto. Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 18 Prill 2017, Flame publikon videoklipin "Galante", në bashkëpunim me Don Ghetto....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Cannibalz

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Izo

Dora

Lavda

Art

Albo 06

Fida

King Link

MMG Babloki

Don M1no

Bess (Familia Ideale)


Tags: Don Ghetto

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019