Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Kleo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Don Kleo është një këngëtar i njohur. Don Kleo ka nisur te merret me muzike ne vitin 2008. E kemi ndjekur ne Top Fest 8 dhe Top Fest 9, nderkohe qe zhanret e tij te preferuar jane rnb, hip hop dhe reggae. Në Qershor 2011, Don Kleo merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "First Time", në bashkëpunim me Noni. Në Maj 2012, Mirsa Laci merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Bota Le Ta Marri Vesh", në bashkëpunim me Don Kleo. Më datë 6 Korrik 2013, Don Kleo publikon videoklipin "Simphony"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Kazaferri

Sejdi Sejdiu

Elvis Tenko

Shaban Rogaci

Erkan Kumanova

Bekim Halili

Rapsodi

Muhamer Duraku-Meli

Rrahim Struja

Gzim Roci

Tags: Don Kleo, Kleo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet