Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Kleo
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Don Kleo është këngëtar i njohur. Don Kleo ka nisur te merret me muzike ne vitin 2008. E kemi ndjekur ne Top Fest 8 dhe Top Fest 9, nderkohe qe zhanret e tij te preferuar jane rnb, hip hop dhe reggae.

Në Qershor 2011, Don Kleo merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "First Time", në bashkëpunim me Noni.

Në Maj 2012, Mirsa Laci merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Bota Le Ta Marri Vesh", në bashkëpunim me Don Kleo.

Më datë 6 Korrik 2013, Don Kleo publikon videoklipin "Simphony", në bashkëpunim me Tr-G & Ledara.

Më datë 22 Janar 2016, Don Kleo publikon videoklipin "Pa Ne", në bashkëpunim me Tr-G & Ledara.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet