Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Kleo - It Still Hurts  (Feat. Jay Beat)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/10/2010

2010-10-09T07:19:53+00:00Don kleo:
E un te shikoj nga larg e nuk di cfare te mendoj per ty
se si ke forc perseri te me veshtrosh ne sy?

Jay Beat :
jane ate ndjenja qe perseri kerkon te zgjosh tekm un
dhe nje moment me shum krenaria lart qendron...

Don kleo:
e fati me mesoi te qendroj larg asaj qe dua
prandaj dhe ti sot larg nga muaaaa....

Refreni Jay Beat:

It still hurts,ai shikim i ftoht pa ndjenj qe cdo dit kam dhurat
it still hurts ajo enderr e embel qe me ty shoh cdo nate
e tani horizonte larg je e kuptoj cdo te thot te jesh
ne krahet e tua pak caste perpara se te flesh

Refreni Don Kleo:

It still hurts,ai shikim i ftoht pa ndjenj qe cdo dit kam dhurat
it still hurts ajo enderr e embel qe me ty shoh cdo nate
e tani horizonte larg je e kuptoj cdo te thot te jesh
ne krahet e tua pak caste perpara se te flesh.

Sarah:
E ti mendon se un e kam me te leht se ty
kur ate cka humbur lidhja jone un ta lexoj ne sy.

Dikur un bregu ti vala....un zeri ti fjala...un kenga ti melodia......ti impuls i rrafjeve te mia....

Jay Beat :
Ti ishte perendia vajze e endrrave te mia
Arsyeja qe une jetoja ishte qe prane te dija.......

Don kleo:
E un te shikoj nga larg e nuk di cfare te mendoj per ty
se si ke forc perseri te me veshtrosh ne sy?

Jay Beat :
jane ate ndjenja qe perseri kerkon te zgjosh tekm un
dhe nje moment me shum krenaria lart qendron...

Don kleo:
e fati me mesoi te qendroj larg asaj qe dua
prandaj dhe ti sot larg nga muaaaa....

Jay Beat :
e fati me mesoi te qendroj larg asaj qe dua
prandaj dhe ti sot larg nga muaaaa....

Refreni Jay Beat:

It still hurts,ai shikim i ftoht pa ndjenj qe cdo dit kam dhurat
it still hurts ajo enderr e embel qe me ty shoh cdo nate
e tani horizonte larg je e kuptoj cdo te thot te jesh
ne krahet e tua pak caste perpara se te flesh

Refreni Don Kleo:

It still hurts,ai shikim i ftoht pa ndjenj qe cdo dit kam dhurat
it still hurts ajo enderr e embel qe me ty shoh cdo nate
e tani horizonte larg je e kuptoj cdo te thot te jesh
ne krahet e tua pak caste perpara se te flesh.


Ky tekst u dërgua nga  seldi
Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet