Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Kleo - Ke Tbosh Me Ne  (Feat. Bledi & Julia)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bledi

16/09/2011

2011-09-16T22:59:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Tbosh Me Ne" kënduar nga Don Kleo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don Kleo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet