Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Don Kleo - Simphony
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Simphony".
3. Video është e këngës "Simphony", por nuk këndohet nga Don Kleo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Don Kleo - Simphony (Feat. Tr-G & Ledara)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/07/2013

2013-07-06T16:53:37+01:00Tr-g tekst
clirohen bishat nuk na shkojn kmishat
xhinksat per tok nxhep kercasin thikat
shkodrani nrrep tash po ti ven pikat
mafja mas veti gati per ti fik dritat
pau pau degjohen krismat ne cdo lagje
dihet se kush jena inatecort prehen npaqe
ti gjeti zoti kto urretje t'shumta
mir se t'vish 9-cen n'brez un e futa
buzeqeshje gati per perleshje
fitoren n'xhep sigurisht per cdo ndeshje
jemi nje treshe sulmuse n'ket loje
ju fusi nport jam gati dhe shenoj
Refreni
se kur vim ne per rap e bojm krejt rinin
sikur droga qe kto e pin
e kim na ket siphonyyyyyyyy
e kim na ket siphony
ooooooooo oooooo oooooooo
Ledara
cohet doza shqipe tash bonu gati
ruje ruleten sigurisht eshte ceshjte fati
me na zhurm kur dukna n'qytet turm kur dalin patrullim zhduken provat ju them shnet shshshshs
hastalavista fillun punt e pista
castet ma tmira nga koka ti fshiva
trrethume koka qe po krijojn pasoja
e kom nji bagazh plot tmushme me gzhoja
nuk ka dyshim psikopat fell n'zemer
n'trru i fiksum me godit pa thon emer
aty ku duhet objektivi shinjestrohet
mision completed bisha nuk diskutohet

Refreni
se kur vim ne per rap e bojm krejt rinin
sikur droga qe kto e pin
e kim na ket siphonyyyyyyyy
e kim na ket siphony
ooooooooo oooooo oooooooo
Don kleo
One Headshoot , headshoot ti veshum mili mili
ene plumat nga si pret , preket n'themer si akili
n'qytet bohet rremuja cdo hapje kam termet
me mir shih punt e tuja , pun e mija duken vet
mundohesh t`na prekesh na cekesh shperthena si bomb
ngelesh pa frym ti mekesh me cash rrugen ta shtrojm
hat what what sipmhony-ja underground
brezin e kampionit per peshen e rond
see to the left , see to the right
we meak to song a like boom a my sed
we meak like fire made albania
xhihej , xhihes ton
Refreni
se kur vim ne per rap e bojm krejt rinin
sikur droga qe kto e pin
e kim na ket siphonyyyyyyyy
e kim na ket siphony
ooooooooo oooooo oooooooo


Ky tekst u dërgua nga ergys gjinollari (lab1)
Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë