Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Kleo - Pa Ne  (Feat. Tr-G & Ledara)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Tr-G

22/01/2016

2016-01-22T15:30:00+00:00Don kleo

Ku po doni me shku pa ne ju
O nuk muni me thy pa ne ju
**************************
Ta mer mendja se mu nalu
Money money on my mind
Yes i wanna cherry
Call me mr.DON
Cdo problem e zgjedhim
Si ja kena nis
Ku jena tani
Plasni inati plasni inati
Jena tmush dashni
Bone 1 dolli
Per mu dhe shokt e mi
Per dhipat qe nonstop
Me neve kan dash me u q*

LEDara

Coni durt nalt nese e njef Kleon
Coni durt nalt nese e njef Redonin
Coni durt nalt nese e njef LEDaren
Krejt me siguri

Tr-g
4x
Gunz up in tirona
Gunz up in albania
Gunz up on my blood
Gunz uuup

LEDara

Ok girl luje me ngadal
Bone veq per mu edhe hiq mos u nal
Sillu mo hot edhe mos mthuj mfal
Trego qa di me bo me pak fjal
Ajo thot se na ka pa nfilma
Ajo don qe tvishet me firma
Nuk rrin pa ne se ka ngju per ne
Sillet sikur i njeh kta tipa
Jena shum edhe kena shum
Keni shum edhe boni zhurm
Doni me na prek skeni shonca
Fanca dashni per kto tjer 0 toleranca
Ganja we smoking me ty e boj tfortin
Na jep supportin i kom cunat
Qe se lu bllofin nuk e lu bllofin

Coni durt nalt nese e njef Kleon
Coni durt nalt nese e njef Redonin
Coni durt nalt nese e njef LEDaren
Krejt me siguri

Tr-g
4x
Gunz up in tirona
Gunz up in albania
Gunz up on my blood
Gunz uuup


Ky tekst u dërgua nga Albania
Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet