Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Kleo - Kush Eshte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/06/2014

2014-06-25T09:37:14+00:00Chorus (2x)
kush eshte ai qe qe kta po folin
(D.o.N - D.o.N)
cdo menyre dun qe ta stopin
(Never Stopin)
nese ju e njihni at djalin
besom mu gjithkush mund tja dali

Verse 1:
shume djal i mire kleo
po askush nuk e dinte
sa here te ish nevoja
per shoket me vrap po vinte

s'ka problem se binte
apo vritej
mjafton t'ishte i gatshem
me asnji mos prishej

kjo zemer e madhe shpesh
nbela e shtinte
bonte e mire po gjente keq
prape sdonte tja dinte

se kurre se ndrroj ftyren
po prape se ndrroj ftyren

po 1 nate e mendoj
tha jam tregu budall
nuk bona per disa
po bona per nji mahall

nuk o prrallee
se nuk kam une prralla
jom i rralle
e thote krejt salla

Bridge:
I Bojme Ball
Sa Pengesa T'Na Dalin
Thojne Per Cunat
Se Cunat S'Ta Falin

Vetem Tallin
K***N Po Tallin
Bitch
Ta Reduktoj Ajrin

Chorus (2x)
kush eshte ai qe qe kta po folin
(D.o.N - D.o.N)
cdo menyre dun qe ta stopin
(Never Stopin)
nese ju e njihni at djalin
besom mu gjithkush mund tja dali

Verse 2:
shume djal i keq kleo
kshu po thojne gojet e liga
po po shum i keq jam
se i bona shum t'mira

apapapapa
sa shum t'mira
nuk i numeroj dot
se nuk dalin shifrat

nese kush e din arsyen
dhe synim tim le te thot
cdo enderr realizohet
asgje s'ngel sot per sot

mjafton te dish
1 pjese nga jeta ime
per mu jep vot
se i bojme ball i bojme ball na

Bridge:
I Bojme Ball
Sa Pengesa T'Na Dalin
Thojne Per Cunat
Se Cunat S'Ta Falin

Vetem Tallin
K***N Po Tallin
Bitch
Ta Reduktoj Ajrin


Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet