Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Kleo - Blocka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/11/2014

2014-11-23T21:28:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blocka" kënduar nga Don Kleo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sivi, Matolale, Ili & Rio Zaffa - Blocka

Sivi

We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka

MatoLale

We got blocka
ktu ka Glocka
Shqipe koka Europa
Top Playa Top Shota
Mvlerso me lek se smduhet nota

Ku mze dita asiher nuk mkap nota mu
Mos me dal i pari e kom pas tabu
Kom synimin mos me mlon me konkuru
Revolucion nket rap sikur 2pacu

Bluzet e holla
po xhepat i du un bola
du ti shtoj leket e trasha
Nuk i shtoj leket e holla

Maskat shemtut si Grinci
erdha krishlindjet ti vodha
Mu gjithmon mka kap lemza
ty gjithmon tka kap kolla

Kemi Block prehet shiriti
Lagja na rriti dhe problemi na sterviti
Nuk kom ca me prit esht i joni dhe ky viti
Shuki e mori me gjysem dhe 2fish e shiti

Sivi

We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka

ILI
kto tipa nuk kan hate
vetem tu punu
kto tipa sjan tu flejt
paret tu numru


skom pas se ku me nejt
tani jan tu mftu
kan pas dikur nevoj
tani kan harru

diablo
bojn vidio
skan lambo

je kukull
jo gang bro
ju lujm si
nintendo

rrethi gjon
ty nuk tlej me hy nlist
shum i fort
ty normal nuk tleverdis

ajde afer
po mos hy ti npist
e kena fitu garen
ne pa u nis

jam bank bro
per kesh diablo
jo smunesh me na prek bo
jo smunesh me na nal bro

Sivi

We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka

Rio Zaffa

Jena nBlock bro nihen blocka
nuk kan pun normale kta te zona
nuk ka topa po sheh bejzbolla
Ja nisem diku nlagje u perhapem oktapoda

Kohve tfundit kemi marr akuza shum
Fatkeqsisht tgjitha jan shum tronda plum
Po na thojn se hip hopin nivel tjeter ne è cum
Se kta e paten nplan po neve e ndertum

Mpysin per kta tjert po kta tjert i coj nhava
Merre sa tdush ashensorin po ma nalt se ktu nuk ka (fam)
Kilogram n'moneygram per cdo gram
pergjigje per cdo pytje paret vijn prej n'Amsterdam

Cls Amg Tiron Shkoder per 1h
Cohen me i bo fjalet vepra he pra hee
Mos mi shti tmijt lale per me lujt me gisht
pasha zotin nuk ta falin edhe nmes po kan hy tshpis

Sivi

We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka
We got Blocka

Noizy - Blocka

Mos m'kshti me zbraz karikatorin
Drejt teje..
Baruti djeget flake
Ti mbetesh viktime beteje
O ku ku ku cka ndodhi?
Ku mbeten kotelet ose
Ku iku presioni
AJAJAJAJ
Ca ndodhi?
AJAJAJAJa
Ca ndodhi?
Oho ca ndodhi?
Oho ca ndodhi?
Kto jan serkemstancat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
Ya We run dis b*tch nga Tirana nga Prishtina
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
Ya We run dis sh*t nga Tirana nga Prishtina
Jena Cunat e Nates qe kur vim ja vejna flaken
Digjet veni kur hyjm knejana patrullimi
Na jena Naten
Jena T vetmit me kuror
Kena krejt Shqipnin ne dor
Nese ne sdo kishim ardh
Kan do kishim perfaqsor?
Yeah Kom pare me miliona se
I am da illest
Kallxom kush e bon si na
You Know
I am da realest
I'm a monstah, I'm a monstah
p*ssy dem talk P*ssy
No where to find us
(x4)Kena 32'sha.. Ca doni??
Nga 1 her ju shoh krejt tu nxitu
Krejt po dun me dal n'vend t par
Por nga nxitimi tepert kta u rrezun
Un vazhdoj ashti sic kam ardh
AAAAA
Krejt po m'thojn zini GUNZ UP
Un ju them I'm on top
Even tho it's sunday
I am working b*tch NONSTOP
Money Keeps On COMING
B*tches keep on running
OTR Gang banger
we keep on stunning
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this shit nga Tirana ne Prishtina
Kena 32'sha.. Ca donii? (x2)
Oho Ohoo
Ca doni?
Oho oho
Ca doni?
Kena 32'sha.. Ca donii? (x 4)
Kto jan situatat
Kur na vina naper blocka
Kena 32'sha
Kena 9'ca
Kena Glocka
Kena marijuana
Yeah kena cocaina
We run this shit nga Tirana ne Prishtina
Kena 32'sha.. Ca doni? (x2)
Ohoo oho Ca doni(x2)
Kena 32'sha.. Ca doni? (x2)
Ohoo oho Ca doni(x2)




Më Shumë Këngë Nga Don Kleo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet