Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don M1no

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Don M1no është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Nëntor 2009, Pizha publikojnë videoklipin "Me Falni", në bashkëpunim me Don M1no. Me këtë këngë, Pizha marrin pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Dora

Underground Mc

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

J.B.

Uki

Diti-G

Tags: Don M1No, Don Mino, Don Minho, Egzoni


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet