Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Hombre Aburrido

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hombre Aburrido".
3. Video është e këngës "Hombre Aburrido", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Hombre Aburrido  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00No quieres tener un hombre aburrido
Al entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...
No quieres tener un hombre aburrido
Al entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...

Quieres pasiar
Y que te lleve en un Jetta a volar
Un restaurante en Condado a cenar
A una disco para bailar
Guayar, tu quieres sudar
Quieres pasiar
Y que te lleve en un Jetta a volar
Un restaurante en Condado a cenar
A una disco para bailar
Guayar, tu quieres sudar

Mai, lo que tu quieres es un macho que te ponga a fumar
Que no te aburre y por la noche te de tabla
Si lo que tu buscas es rebuleo hasta manana
Solicita a Panty, o con esta Don Omar
Llama al celular
Si no contesto, llama a casa
No quiero pichaera cuando yo vaya a la tuya
Busca un pal de amigas
Voy con bola y uno rolan,
Y despues de *puff*, nos vamo'a la cama
Y despues de *puff*, nos vamo'a la cama

No quieres tener un hombre aburrido
Hazme entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...
No quieres tener un hombre aburrido
Hazme entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...

Y que le ponga music pa' que bailen
(Pa' que bailen, DJ ponle music!)
Que para liberar el stress, se peguen
(Que se peguen para el stress liberar!)
(Y que le ponga music pa' que bailen!)
Pa' que bailen, DJ ponle music
(Que para liberar el stress, se peguen!)
Que se peguen para el stress liberar
Solos, sin la ropa, sentiras como te hago el amor
Quitemonos la ropa y ya veras que no vas a olvidarme

No hay nadie quien te haga el amor
Mejor que Don Omar y Pantyman, no
Suelta ese hombre aburrido, yal
Busca uno que te ponga a gozar
No hay nadie quien te haga el amor
Mejor que Don Omar y Pantyman, no
Suelta ese hombre aburrido, yal
Busca uno que te ponga a gozar, no

No quieres tener un hombre aburrido
Al entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...

No quieres tener un hombre aburrido
Hazme entender que tu eres bien caliente
Bien caliente
Eeeehhh-iiii-eeeehhh...


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet