Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Omar - Luna Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Don Omar
Luna (Esta Ves Bien Escrita)
Luuuuuuna tu que la puedes ver , ve y cuentale
Que casi hoy soy de piedra y si ella no regresa
Me morire, sii me morire..

Luna dile que yo tambien paso noches de
Desvelo por ella
Y dile que hoy que se fue me duele perder
La vida por ella
(se repite)

Luuuuuuuna dime en que yo falle
Que no dije
Que no mostre
Que no calle
Ni perdone

Luuuuuuuna dime en que yo falle
Nunca fingi
Ni le menti
Hoy no esta aqui
Quiero morir

Luna dile que yo tambien paso noches de
Desvelo por ella
Y dile que hoy que se fue me duele perder
La vida por ella
(se repite)

Luuuuuuuna dime en que yo falle
Que no dije
Que no mostre
Que no calle
Ni perdona

Luuuuuuuna dime en que yo falle
Nunca fingi
Ni le menti
Hoy no esta aqui
Quiero morir

(Se repite todo otra vez)Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Don Omar:


Komente mbi këtë këngëDon Omar - Luna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luna".
3. Video është e këngës "Luna", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.