Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Cuando Se Pierde Un Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuando Se Pierde Un Amor".
3. Video është e këngës "Cuando Se Pierde Un Amor", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Cuando Se Pierde Un Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00caundo se pierde un amor,
en tu vision y en tu mente cambia todo, todo pierde sentidooooooo,
el mundo se vuelve tu enemigo,
cuando se pierde un amor,
todo en absoluto absolutamente todo, es un peligro,
cuando se pierde un amor,
la lluvia moja tu alma,
y esa nuve nublada,
que sigue tus pasos,
(when you lose a love)
naaaaaaaaaaaaaaaaaa
el cielo azul cambia de gris a blanco a negro,
en este mar lo unico que hay es fuego
por ese amor te pones devil te tumba el viento
no hay palabras que consuelen tyus sentimientos
una pelicula de amor es lo que vives donde la victima eres tu y te deprimes
es un capitulo sin fin sin comerciales
y si muere la protagonista muere de amargue
(when you lose a love)
(a love)
(x4)
solamente la necesidad en la vida
te lo dice romeo
yea sube la cancion
que quiero llorar
that's raight ami fraight
caundo se pierde un amor
las lagrimas caen de sus ojos con frequencia
tus pupilas te sirven de testigo que aun lloras por ella
cuando se pierde un amor
el dia de enamoramos te sientes rechazado
no ahyyyyy quien te quiera
cuando se pierde un amor
las teclas del piano no suenan
guitarras sin cuerdas
un hombre sin penas
(when you lose a love)
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
miras el sol sin claridad cambia la ciensia
caunda hagas frio tendras calor y diseversa
aquellas fiestas ya no tienen emocion
y en navidad lloraras en un rincon
no habra pintura ni color para tuarte
solo un papel sin sentido sin detalles
y solo tu comprenderas a ese pintooooor
si no me entiendes repito la cancion
when you lose a love


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet