Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Todo Lo K Soy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Todo Lo K Soy".
3. Video është e këngës "Todo Lo K Soy", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Todo Lo K Soy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Estas escuchando el orfanato J.C., Billy, El Rey
Welcome to marcy place.

Baby tu no entiendes,
Parece que no sabes lo que yo doy por ti
Y es que tu no entiendes no... no
Que cuando yo decido amar.. es hasta el fin
Baby tu no entiendes (no entiendes no uuuuuuuh)
No se te mete por la mente
Que desde siempre soy de ti

No sabes que por las noches
duermo a la luna con la pregunta
que si me quieres como yo a ti?
baby, baby.

Yo quisiera...
Yo quisiera darte mas que amor
Yo quiero regalarte mi sol
Para que me entiendas hoy
Te juro que la vida te doy

Yo quisiera darte el corazon
Si me encajaras en tu pecho me voy
Con esta cancion de amor
Te canto con todo lo que soy.

Damas y caballeros estan escuchando
al futuro grupo lider de la bachata urbana
para mi es un placer presentales: Marcy Place...
esos son los mios... JC...

No sabes... no te imaginas
Que mis pupilas ya no son mias
Que tus caricias me hacen botar chispa
Dime si me quieres como yo te quiero a ti

Yo quisiera darte mas que amor
Yo quiero regalarte mi sol
Para que me entiendas hoy
Te juro que la vida te doy

Yo quisiera darte el corazon
Si me encajaras en tu pecho me voy
Con esta cancion de amor
Te canto con todo lo que soy.

(Todo lo que soy...)
Todo lo k tengo te lo doy
(Yo te lo doy...)
Yo te lo doy... te lo doy
(Todo lo que soy...)
(Todo lo que soy...)
To-do - lo - que - ten-go te lo doy...
Yo te lo doy
(Todo lo que soy...)
Todo lo que tengo, tengo, tengo, tengo...
Te lo doy!!
(Todo lo que soy...)
Todo lo que tengo (te lo doy...)
Todo lo que tengo (te lo doy...)
To..to..too te lo doy...
Todo lo que tengo todo (te lo doy...)
Todo lo que tengo todo (te lo doy...)
Todo lo que tengo todo (te lo doy...)
To..to..too te lo doy...

Yo quisiera darte mas que amor
Yo quiero regalarte mi sol
Para que me entiendas hoy
Te juro que la vida te doy

Yo quisiera darte el corazon
Si me encajaras en tu pecho me voy
Con esta cancion de amor
Te canto con todo lo que soy.

Bueno desde mi instituto musical
En la ciudad de Nueva York
Se reporta J.C., Billy, El Rey
La escuela de la nueva bachata urbana... Marcy Place.
El orfanato


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet