Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Pizhi - Kallxoma Stilin Ton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallxoma Stilin Ton".
3. Video është e këngës "Kallxoma Stilin Ton", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Pizhi - Kallxoma Stilin Ton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"The Last Don"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00ooo ooo kadal ma sllow lets donw mather fucker
gati per show qikat gati me ni veten gjall si as niher me par dridhet kan me ju marr kalxo pak dashni per mu per dosta per shoqni qef pa kufi edhe nqiell ka mu ni seni jon veni jon o ma i miri ma i forti deri von keit qa dojn deshirat ci qlirin ort i omel i shishem i pishim si ashishum jom dikur diqka kishum e tash menxi u nishem mra koha mqita ntripa paska mrri taktika old skoll kan rrespect po nuk jan gey
rrofe rrofe pika pika sat lirohet edhe pak qika
gjuha jem sikur thika ther edhe kur nuk o dita
e pershtatshme o renditja momenti qi se dita muhabetin qi se prita erdh para se me shku drita

2x
kakakalxoma stilin ton ti bebi perferon the lets down ta poltson
kakakadal ule pak at ton ty qiko kush tkupton ni her don niher sdon

a pot kujtona tash kujtohet qat thash kujtoma edhe ni her kujtoma se tlash qa jom qa thom hala ma shum mut e boj hala ma shum rritna e veteveten une e qmoj njejt jam nuk ndrroj bindjet e mia i rrespektoj qikat ma hanj trranoj pergjigjen spe provoj po dihet ka une ka hanoj dihet un ku jetoj dihet kush osht DON PIZHI drridhet biti kur une tekst e boj si qika pa provoj don edhe don veq met ndor go home litel girl own day you lov mi morr duje muziken tem mos e le veten mu bo hor stili jem osht si shkoll ngom edhe kom une naj trrioll sot ktu neser atje rruga jem shkon e nuk vjen nuk mitohet veni ven e ka venin zoni jem knaqu sa jam kttu qiti llafet sa ma pak
kce ngjtu shtrih niju sa ma nice do you twice

2x
kakakalxoma stilin ton ti bebi perferon the lets down ta poltson
kakakadal ule pak at ton ty qiko kush tkupton ni her don niher sdon

spot foli une ma pom doket boll u ba per ni nat mo nuk ka forret e njejta tash kan ra edi tash ti spo dhez ma meno per nanjo hala beby gilr ke gabu le me qikaq vazhdo pra
e maj sekretin veq per veti ndaq mes me kri kiameti tu ka perzi ty kreveti as i pari as i trreti
as nuk jom as nuk boj shum rrall ka ni her gaboj njerzt aktort kur i vlersoj diku ka funi ja qelloj qa boj qa nuk boj kush shkon e deshperoj si talent posedoj gjumin rahat e boj
kujt nuk i pelqen ku ritem hajde nisme paditen ME NI PIK
gati arritem pei meje nuk e pritet natmosferen e gjith diten ku duhet edhe naten per mu e ka dhuraten publiku ta kall daten per te saten merre maten qoni durt per te verteten ni hije e ndrron jeten ni fije e prish tjetrren

2x
kakakalxoma stilin ton ti bebi perferon the lets down ta poltson
kakakadal ule pak at ton ty qiko kush tkupton ni her don niher sdon
permu e ka


Ky tekst u dërgua nga Mr.perfect
Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet