A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Don Pizhi - Ajo E Don Lekun


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2010

2010-10-09T20:26:22

Video Produksioni:

ASHA


yow lek lek lek don pi on the track prit prek prek arbasound hooo hooo hooo hooo

Don pizh sing alone with me,Don pizh sing alone with me (allo allo)
Zemer une jom apet
Une jom ti s'mnjeh po ski qa bertet
Me mu e ki leht se une skom sekret
Veq a pret ni moment
se kom me kon shum leht
Allo allo apet ma nali lidhjen
tash po e di mir une zgjidhjen
Jom shmek skom lek qaq sa ti don
N'refren respekt ka per mikrofon
E jo per dikond qe e don interesin
Mirmengjesi zemer ku o benzi
Ku o qelsi ku o sefi ta leqi
Diten ma ndreqe ta ndreqi
Se sjom e keqe thot ajo
Jom miss 2008-she
500-she tjeter send nuk sheh
ajo veq njo e njeh

ref 2x..
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she

Skom shum lek veq sjom as rahmetli
Po per ty zemer kom shum dashni
Maje perveti ta bon
Edhe per nonen tonde
Nuk ki rrape as per fack-e qfar nafake
Edhe hiqmu qafe edhe lej kto llafe
Ta bon tipka i di mir une kto hesape
Qfar etape jeta svyn pa rrape
Kerkush nuk t'njeh po nuk i pate
E n'shum rraste edhe udha mshelet
Ne kontraste edhe dashnia zbehet
Materialiste jo njo po shumice
Pare thithse kon don e han kiste
Ki rrek ki lek ki edhe rrespekt
Menon qe je shmek e kurr mbet pa lek
Mbet vet bota t'doket shkret (hehe)
Siklet a shum siklet.

ref 2x..
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she
ajo veq njo e njeh ajo veq lek lek sheh 200-she 500-she

2x...
Kur e sheh nrrug thire (hoouu)
Kur e thir n'tel thuj allo (houuu)
Lek lek don ajo


Ky tekst u dërgua nga  sokol   sokoli25   FlorYKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019