Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don ProbleMC
 • Emri i Vërtetë:
 • Driton Iljazi
 • Vendlindja:
 • Dusseldorf 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 21 Tetor 1989
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♎ Peshorja
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Don ProbleMC është këngëtar. Driton Iljazi aka Don ProbleMC - i lindur ne Gjermanise, por jeton ne Tetove. Me hip-hop merret prej vitit 2000, por projektin e pare e ka realizuar ne vitin 2008. Eshte tekstshkrues dhe beat-maker.

Më datë 31 Gusht 2019, Donni publikon videoklipin "Skaleburr".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Don ProbleMC »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet