Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Don ProbleMC - Who's Da Next  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T21:53:39+00:00Dreqit kurr zemren sja kom shit,po munohet me ma vjedhë
Me sex art dhe pare don mem shti me ta n'rrjedhë
Mir po zoti sna ka hjedhë, e ti thu për qka na ka zgjjedhë
A veq me hek e mu knaq e me dek e me jetu npaq jena mbledhë
Kejt problemi ish kan te leku e jo te njeri
Dikush ma ceku,pra weck ish kan hiq most e nxerri
O shum e përlyme dhe kurr e prek infektohesh
Shum e perkryme me kry,se tu e njek egërsohesh
Me ta n'xhep tepër shohesh,po kurxho ma tepër zbohesh
Dhe mut bohesh kurr per ta,njerzve tu sju perkushtohesh
Shkaku qajo letre flliqt,që e ka qef qdo bi**h
Që t'prish me shokt e miqt,që t'bon mu ni t'plot e rich
Veq per ni mili sekond,ti ndryshojn emocionet
See kurr I ki n'dorr veq po ti shtojn vizijonet
Shyqyr qi paske boll se dikush nuk ka as pak
Ska qka me honger as qka me vesh,qata I thojn papak
Se bankat veq po marin lek,e hiq nuk dojn me dhan
Njerzt jon gërdit prej punës qaq shum sa që dojn me lan
kerkujt sju ka bo von,për me ja ci at non
Prej n'an e n'an,gjithashtu dhe prej n'zon e n'zon
Kerkush smun me hik,secilli njeri diqysh u nxon
Se sod sish kan qishtu mos tish kan athere qysh u kan
Ligji sen t'karit sum mbron, as nuk um ushqen
Me pa ti qytetin tem,ka ma pak gjin e ma shum qen
T'cifsha qeverin për pastertin
Për fminin,rinin që vin me ardhmërin
A se shini qi o tu bo horror ën teritorr
Ku t'bon terri qorr e t'qon derri n'vorr
Vazhdo jepi zorr, ik sa ma shpejt more morr
Ri sa ma strejt, e qit paralajmrim mos e keqpërdorr
Se qekjo o hip hop,sikur back in da dayz
Që hala po funksionon sikur crack in ya face
Sikur atherr kurr u lind,kurr e nin ki mu bind
inatxhin e len pa frym,sikur me ja thy brijnt
se kejt dojn mu ni si niggaz, fake si jay- z
munesh mem ni lazy, n'qit shit hi cray- z (CRAZY)
shuj se pe han naj bejzi e munet me tu deformu face'i
si gjith ni spllif masi te kry me shpejtsi me depertu hazy (Weed'i)
ju thej si krimet ligjet me ni potes
ti ndaq bonu shmek po man fun I kick your ass
dik sa sick u dhez dik sa psiko text
për mu ska da best po veq who's da next


Më Shumë Këngë Nga Don ProbleMC:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet