Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Don - Do Ta Ktheja Kohen Pas  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Ta Ktheja Kohen Pas" kënduar nga Don.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Don:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet