A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Dona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Nate E Heshtur", në bashkëpunim me 2-Namit. Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bekim Malsia. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Ona Mani

Pashke

Neshi Cakolli

Lea Papa

Lisandra

Katrin

Eliza Markiq

Anela

Adela Curra


Tags: Dona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019