Donald Veshaj
Donald Veshaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Shtator 1995
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Donald Veshaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Korrik 2017, Montana publikon videoklipin "Ne Te Sms", në bashkëpunim me Montela. Më datë 17 Qershor 2021, Binjakët (Romeo & Donald) publikojnë videoklipin "Margarita". Teksti i këngës u shkrua nga Donald Veshaj, Getinjo, Romeo Veshaj & Alban Kondi, ndërsa orkestrimi u punua nga Alban Kondi & Fabian Basha. Më datë 12 Tetor 2021, Elgit Doda publikon videoklipin "TL (Toxic Love)", në bashkëpunim me Donald Veshaj. Teksti i këngës u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 34