Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donat Makolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Donat Makolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Donat Makolli ka marrë pjesë dhe është vlerësuar me çmime në disa evente muzikore. Donati ka përfunduar shkollën e mesme të muzikës “Prenk Jakova” në Prishtinë dhe aktualisht studion për drejtësi. Në Shtator 2019, Donat Makolli merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Stop"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meli Sopa

Arian Gollopeni

Lis Asllanaj

Leonardo Kryeziu

Art Rushiti

Mevlud Rahimaj

Jonathan Pilika

Phatooni

Frenkli Vjero

Isak

Tags: Donat Makolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet