Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doni
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Doni është këngëtar. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Doni".

Më datë 25 Mars 2016, Doni publikon videoklipin "Jeta Osht E Shkurt Shum".

Më datë 29 Gusht 2016, Doni publikon videoklipin "A Jom I Pari".

Më datë 6 Qershor 2019, Doni publikon videoklipin "Ti Me Frymëzon".

Më datë 28 Maj 2021, Doni publikon videoklipin "Cops".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  liridon  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0