Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Donika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Donika është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Shtator 2019, Donika publikon videoklipin "Mu Ami"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Liza

Pashke

Arijana Gashi

Aroilda

Vivian Kokeri

Marigona Vitia

Angela

Denisa Jashkuri

Fiona


Tags: Donika

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet