Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Ai Takimi I Pare !

"- Pastaj ai takimi i I-re...
Ishte dit e ftoht,
por un nk e ndjeja at ftohtsi.
Ti qe me von me the:
^- Hey po dridhesh, ke ftoht?!
- jo!^
Dhe un si idjote nk e kisha kuptuar fare qe po dridhesha...
Por pastaj vura re qe edhe ti po dridheshe,
kuptova qe nk isha "idjotja" e vetme !
& Ti qe ne ate moment me dhe nje perqafim,
nje nga ato perqafimet qe vetem ti di ti japesh !!"

- poezi nga Donika Dona


- Poezia u dërgua nga Donika Dona -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet