Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Une Kam Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Emrin e kam te shkruar
ne gjak ne keta shkembi
nga lashtesia deri ne perjetsi
jeten mund te ma marrin por nuk leshoj shtepi
jeten mund te ma marrin por nuk leshoj shtepi liri ketu ku kam rrenjen i thoni liri
Une kam zemer, une kam shpirt perballoj te gjitha perqafoj lirin
asgje s'mund me ndal as gjaku im i ri se ti je une dhe une jam ti
Qendresa, krenari qe ne ball me rri kjo zemer e gjere me shum miqesi urtin e ruan per hir madheshti,
jeten mund ma marrin por nuk leshoj shtepi
ketu ku kam rrenjen i thom dardani
Une kam zemer, une kam shpirt perballoj te gjitha perqafoj lirin
asgje s'mund me ndal as gjaku im i ri se ti je une dhe une jam tiNuk kemi video për këtë këngë.


Donika Gashi
Publikimi: 01/12/1998
Teksti: Donika Gashi
Orkestrimi: Mentor Gjurgjali


Donika Gashi - Une Kam Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Kam Zemer".
3. Video është e këngës "Une Kam Zemer", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0