Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi & Adelina Thaqi - Nisu Nga Vetvetja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Donika):
Te tjeret mos i shiko
ne menyren tende ti mendo
mos u merzito me punen tani ti e fillo

(Adelina):
Per cdo gje mos u anko
per kenaqsi nisja mendo
nuk jane gjerat bardh e zi
ne vetvete te ket besim

(Donika):
Nisu nga vetvetja ashtu eshte me lehte un,
ti, ai, ajo boten e ndryshojm

(Adelina):
Nisu nga vetvetja ashtu eshte me lehte
un, ti,ai, ajo boten e ndryshojm

Ref:
Me miresi e dashuri,
me bujari e dituri,
ashtu siç duam e dijm
ta ndertojme ardhmerine.

(Donika):
Te kaluara,hudhen prapa,
Prej gabimeve nisja meso
ardhmerin ne sy shiko,
dashurin zemren degjo.

(Adelina):
Te dashurit rrespektojne,
prinderit kurr mos i harro,
ne te mirat ti beso
dhe me ne eja kendo.


Donika Gashi & Adelina Thaqi - Nisu Nga Vetvetja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisu Nga Vetvetja".
3. Video është e këngës "Nisu Nga Vetvetja", por nuk këndohet nga Donika Gashi & Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0