Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - 1001 Nete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1001 puthje i kam jam vetem edhe ti dhe mir e di se nuk eshte leht
por 1001 net vet kam mbet,
por 1001 nete vet kam mbet
e ti vetem enderro ashtu i strukur ne shtratin tend per dashuri vajza e gjerat qe ty te takojne.
por edhe djemte e vajzat si gjithkund ne ket bote.
enderroj te njejten gje.
1001 nete per ty kane mbete.
1001 puthje per ty i kam


Ky tekst u dërgua nga Albani

Donika Gashi - 1001 Nete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1001 Nete".
3. Video është e këngës "1001 Nete", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0