Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Ti Po Shkon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti po shkon e mua po me le nvetmi frown emoticon
Por ti nuk e di se un nuk mund te jetoj pa ty heart emoticon
=Ti po shkon e po le mrapa shum kujtime..
edhe pse ti i ke harruar ato ende jane ne mendjen time.. heart emoticon
=gjithmone te kam dasht po ti se kupton..
e mua shpresa do me mbaj gjalle edhe pse ti larg po shkon..frown emoticon
=Me syte e tu te bukur gjithnje shikoja rrugen time.. heart emoticon
Me buzet e tua e embelsove jeten time .smile emoticon
=Tani me thuaj cfare te bej pa ata sy..nuk do ta shoh rrugen e nuk do te shoh as tyy heart emoticon :((
=Si nje e verber do te shtegtoj rrugeve te jetes..si nje i humbur kujtimet do te ja perseris vetes..frown emoticon heart emoticon
=Do te cmendem pa pershperitjen tende Te Dua ..dhe deri vdekja te me vjen nzemren time do jesh me mua


Ky tekst u dërgua nga Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Donika Gashi - Ti Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Shkon".
3. Video është e këngës "Ti Po Shkon", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0