Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Hajra - Une Te Le Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

T i më dukesh i mërzitur
nuk je më si në fillim
të vazhdojm kështu i dashur
tani jo nuk ka kuptim
ajo koh kur ti me doje

tani jo nuk kthehet më
tani jo nuk kthehet më
Qe unë po të lë

Ti me dukesh i merzitur
nuk je me si ne fillim
te vazhdojm keshtu i dashur
tani jo nuk ka kuptim
ajo koh kut ti me doje

tani jo nuk kthehet më
tani jo nuk kthehet më
Qe unë po të lë

une te le nuk me le ti
me dukesh si femij
une te le nuk me le ti
me duket si qudi

do te shkoj me mir o djal
me mir te rrim te ndar
dhe sa here te me kujtosh
do te digjesh porsi zjarr

nuk jam lodhur qe te luash
pastaj te me flakesh shpejt
me zhgenjime jam mesuar
por nje tjeter do te gjej

dhe te tjere me kishin thene
qe me ty te kem kujdes
qe me ty te kem kujdes
se me ben te vdess

nuk jam lodhur qe te luash
pastaj te me flakesh shpejt
me zhgenjime jam mesuar
por nje tjeter do te gjej

dhe te tjer me kishin thene
qe me ty te kem kujdes
qe me ty te kem kujdes
se me ben te vdes

une te le nuk me le ti
me dukesh si femij
une te le nuk me le ti
me duket si qudi

do te shkoj me mir o djal
me mir te rrim te ndar
dhe sa her te me kujtosh
do digjesh porsi zjarr

une te le nuk me le ti
me dukesh si femij
une te le nuk me le ti
me duket si qudi

do te shkoj me mir o djal
me mir te rrim te ndar
dhe sa het te me kujtosh
do digjesh porsi zjarr


Ky tekst u dërgua nga Xhenetaa

Donika Hajra - Une Te Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Le".
3. Video është e këngës "Une Te Le", por nuk këndohet nga Donika Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Hajra:


Komente 0