Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Donika Maqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81
  • Vendlindja:
  • Dernbach (Westerwaldkreis) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Donika Maqaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2016, Donika Maqaj merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Duhemi". Kenga e saj e pare eshte punuar nga dy producentet e njohur Zzap&Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Verona Berisha

Dea Rifati

Alba Ymerhalili

Elsa Hoti

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Laureta Hasani

Greta Azizi

Erleta

Deborah Dollapi

Eli Qorri

Tags: Donika Maqaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet