Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donika Nuhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42
  • Vendlindja:
  • Preshevë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Donika Nuhiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Donika Nuhiu është këngëtare shqipëtar nga Lugina e Preshevës. Donika është njëra ndër të parat këngëtare nga Presheva e cila bëri bujë në rajon, duke qenë emri më i njohur te të gjithë fëmijët shqiptarë. Këngët e saj si "Ti je dritë" e "Ejani këndojmë" kanë qenë këngët më të sukseshme të saj, të cilët kryesonin shumë top-lista. Suksesin e saj më të madhë e arriti në Maqedoni, duke qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të organizuara për fëmijë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

14 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Renata Bakalli

Ema Smajli

Albana Berisha

Anika Berisha

Arbnora Rexhepi

Elta Ademi

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Lorina Dula

Vjosa Selmani

Tags: Donika Nuhiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet