Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Nuhiu - Ejani Këndojmë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Jehon kënga ime,
Oh sa lumturi
N'gjithë trevat Shqipëtare
Dëgjohet zëri im

Jemi mbledhur të gjithë
Për të festuar
Kënga ime e dashur
Ka për të jehuar

Ejani këndojmë
Zemrat tona i gëzojmë
Mos më zhgënjeni
Ejani t'fitojmë
Me suksesin tonë
Të triumfojmë


Donika Nuhiu - Ejani Këndojmë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ejani Këndojmë".
3. Video është e këngës "Ejani Këndojmë", por nuk këndohet nga Donika Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Nuhiu:


Komente 0