Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Nuhiu - Shkolla Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

...

Un jam nxenese dhe mesoj shkollen time perfaqsoj ne te luajm dhe kendojm mallet tona nuk pushojn mbledhur te gjith ne oborr qe te luajm nuk pritojm te gjith nxensit e gezuar se te kta sje i fituar

Ref:

(najnajnajnajnajnajnaj)
Shkolla jon eshte numer 1
(najnajnajnajnajnajnaj)
na plotsohen shum deshira
(najnajnajnajnajnajnaj)
Na jep dituri dhe vler
(najnajnajnajnajnajnaj)
Jemi shembellor qdo her

...

(Shkolla jon eshte numer 1)
(Na plotsohen shumm deshira)

Cantat mbushur me fletore her me vija her katrore

Te gjith s'bashku duke shkuar shkollen ton per te mesuar

Mbledhur te gjith ne oborr qe te luajm nuk pritojm te gjith nxensit e gezuar se te kta sje i fituar

Ref:
(najnajnajnajnajnajnaj)
Shkolla jon eshte numer 1
(najnajnajnajnajnajnaj)
na plotsohen shum deshira
(najnajnajnajnajnajnaj)
Na jep dituri dhe vler
(najnajnajnajnajnajnaj)
Jemi shembellor qdo her

...

(Shkolla jon eshte numer 1)
(Na plotsohen shumm deshira)

...

Ref:
(najnajnajnajnajnajnaj)
Shkolla jon eshte numer 1
(najnajnajnajnajnajnaj)
na plotsohen shum deshira
(najnajnajnajnajnajnaj)
Na jep dituri dhe vler
(najnajnajnajnajnajnaj)
Jemi shembellor qdo her

(najnajnajnajnajnajnaj)
Shkolla jon eshte numer 1
(najnajnajnajnajnajnaj)
na plotsohen shum deshira
(najnajnajnajnajnajnaj)
Na jep dituri dhe vler
(najnajnajnajnajnajnaj)
Jemi shembellor qdo her

SHKOLLA JON ESHTE NUMER 1 , NA PLOTSOHEN SHUMM DESHIRA :) .. !!


Donika Nuhiu - Shkolla Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkolla Ime".
3. Video është e këngës "Shkolla Ime", por nuk këndohet nga Donika Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Nuhiu:


Komente 2