Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Gashi - A T'ka Marr Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


a te ka marr malli ndonjeher per mu
a te shkon ndonjeher mendja mem taku
a te ka marr malli per kta syt e mi
a po qaj un kot qe sjam me ty
a ti me ke harru qaq keq kem kalu
qastet me te mira i ke pas me mu 2x

doli tash nje tjeter
qenka shum ma me rendesi
dashuria ime ska ma vler per ty

a me ke desht mua apo emrin tim
qe te njejtin emer more ne perqafim 2x

a ti me ke harru qaq keq kem kalu
qastet me te mira i ke pas me mu 4x

Ky tekst u dërgua nga  leli2013


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/02/2014


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Gashi:


Komente 0


Donjeta Gashi - A T'ka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'ka Marr Malli".
3. Video është e këngës "A T'ka Marr Malli", por nuk këndohet nga Donjeta Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.