A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donjeta Krasniqi
Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  9
Music genres: Pop

Donjeta Krasniqi is a popular singer. Në Gusht 2006, Donjeta Krasniqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Jeto çastin".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019