A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Donjeta Krasniqi - Te Kerkoj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2013

2013-03-05T17:51:10

Me mungon dhe ne ket’ nat’ me shi,
vjen nje moment kur,
e ndjej’ se papritur me mungon ti,
te kerkoj’ ty, s’kerkoj’ meshir’,
provova ta ndaj’ zemren time nga ti,
por e kam shum’ veshtir’,
sonte s’kam gjum’ ne sy,
sa keq qe s’jam me ty,
fjatore s’jam, se ne zemer te kam.

Dua qe te them, un’ s’jam penduar,
qe dikur kaluam bashk’,
sidoqe te jet’ un’ te kam dashur,
dhe ket’ gje un’ kur s’do ta mohoj,
te pata pran’, te kisha me shum’ nevoj’.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019