Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Donjeta Krasniqi - Jeto Çastin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeto Çastin" kënduar nga Donjeta Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donjeta Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Donjeta Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet