Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Morina - Mashup 2018 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

(Irkenc Hyka - Haram)
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon

(Luana Vjollca - Vetem Ty)
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

(Sergio - Per Inati)
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ki mi ra pishman ti
Ki mi ra pishman ti
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ki mi ra pishman ti
Ki mi ra pishman ti

(Labinot Tahiri ft. 2TON - Krejt Ti Fala)
Zemren ta fala tash me
Mungon veq fjala jote
Per ty su ndala o ma e miri i ksaj bote

(Ermal Fejzullahu & Gjiko - Hajmali)
Hajma Hajmali
Bone ti zemren ma ndale
Hajma Hajmali
Me bukuri

(Labinot Tahiri ft. 2TON - Krejt Ti Fala)
Ty ti fali krejt qka kom
O shpirti jem
Per ty mendoj qdo minut te jetes tem
Her me vjen her nuk me vjen
O shpirt ku je
O shpirt o shpirt ku je

(Genta Ismajli - Guxhimi)
Pse ike at nat
Pse ne zemren tende ske meshir aspak
Me the se jam debor
Por ti pse sme shkrive sa me kishe ndor

(Genta Ismajli - Dy Dashni)
Ti me mungon, ti me mungon
Era dashni e ke veq ti
Edhe njeher
Edhe njeher eja me mu e bon qa t'them


Ky tekst u dërgua nga FLA.MAL.Donjeta Morina
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/09/2018
Orkestrimi: Bini Diez


Donjeta Morina - Mashup 2018
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 2018".
3. Video është e këngës "Mashup 2018", por nuk këndohet nga Donjeta Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Morina:


Komente 0