Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Morina & Fuego - Sa Shumë Vite (Remake) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Donjeta:]
Sa shume vite, kishin shkuar
u sherova, thash se t'kam harru
u martova me nje tjeter,
gjith te mirat zoti mi ka çu
Une mendova se po me bejne syt
kur te pash papritur ate dite
ishe ti qe te kam harru
s'kam besu
Per nje çast zemra filloi te me rrah
me ty isha hy ne gjynah
paske qen i fshehur ketu ne shpirt
s'e paskam dit
Remake: Sinan Vllasaliu - Sa Shumë Vite
Donjeta Morina & Fuego
Publikimi: 09/07/2023
Muzika: Dritëro Shaqiri
Teksti: Avni Qahili, Donjeta Morina & Fuego
Orkestrimi: Bini Diez
Mix & Mastering: Bini Diez


Donjeta Morina & Fuego - Sa Shumë Vite (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shumë Vite (Remake)".
3. Video është e këngës "Sa Shumë Vite (Remake)", por nuk këndohet nga Donjeta Morina & Fuego.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Morina:


Komente 0