A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Donzo is a singer. Më datë 28 Maj 2018, Donzo publikon videoklipin "Lulija". Më datë 8 Dhjetor 2018, Donzo publikon videoklipin "Po M'duhesh", në bashkëpunim me Young Flame....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Mr. Babushi

Double D

Cufa

B.A.G

Ledi (M)

Baba Stuhi

2m

Kinox

Beni-G


Tags: Donzo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019