Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Intervention Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You'd lik to take control of me
I'm not how you'd have hoped I'd be
For what you're reaching out to me
I've got to break this scene goodbye

Yeah man I'm doin fine
I f*cked my chick and did a line
Why do you still waste my time
Who gives a f*ck just what you think

Somebody showed me there's a little thing to take me there
My mother warned me about this little thing, but I dont care

Mind your life, I'll do the same
Go back from where in which you came
You want to try to push your weight
Expect a fist right in the face
All your lies and social crimes
And circumstances you deny
Give your piss a special prize
And see them try to blow me away

Somebody shomes me there's a little thing to take me there
My mother warned me about this little thing, but I dont careNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Intervention
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intervention".
3. Video është e këngës "Intervention", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0