Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Sick Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Here's to tomorrow baby
I'm feelin sick
Complain the whole world's angry
You make me sick
With each crime you proceed me
You stuck me with the rest
Everytime you mess with me
I'll put you to the test

Bang bang bang in your head f*cker
Bang bang bang you're dead f*cker

Here's to tomorrow maybe
I'm getting sick
For everytime you harass me
I'll put on in your head
I gave up on society
And everything you've said
Have it your way

Bang bang bang in your head f*cker
Bang bang bang you're dead f*cker

And you're dead f*ckerNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Sick
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sick".
3. Video është e këngës "Sick", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0