Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Wake Up Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dissolved the life in me
You crawled inside of me
You wanted everything
You took it all from me
You f*cking talk to me
So now I'm drunk and I'm miserable
And I like it, oh yeah
Hooked on junk and I'm pitiful
And I like it, oh yeah

Wake up
For what
Wake up
For what

I hear you're loney and miserable
And I like it, oh yeah
Hooked on junk and you're pitiful
Do you like it, oh yeah

Wake up
For what
Wake up
For whatNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Wake Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wake Up".
3. Video është e këngës "Wake Up", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0