Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - Debonaire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I don't need diamond rings or high priced suits that shine
Limosines and flashing things or ancient bottled wine
Designer names and lavish things and million dollar hair
Bonny Dames without a brain I never really cared
I don't care nothin about it
wow yeah
I don't care for glitzy things or a fancy neighborhood
Glamour games or plastic fame or the king of hollywood
Dazzling flamboyant things or a top hat on my head
Or modeling for magazines and be a debonaire
I don't care nothin about it
wow yeahNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - Debonaire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Debonaire".
3. Video është e këngës "Debonaire", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0