Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dope (US) - No Way Out Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sick of all the weakness
And all the pain
Sick of all the bullshit
And the shots and the blame
Sick of all the losers
And all their lies
Sick of all the people
That want to know why

You gotta get away
You gotta get away
But theres no way out
No
Theres no way out

Here we go again
Sick of all you ingrates
Who just complain
Sick of all the stupid
You push in my brain
Sick of all thoes who follow
But don't know why
Sick of all you a*sholes
And I wish youd all just die

You gotta get away
You gotta get away
But theres no way out
No
Theres no way out

I'm so sick of it

Solution
Light a match
Add fuel and burn

Sick of all the sorrow
Without a doubt
I'll be sick of it no tommrow

But theres no way out
No
Theres no way out
I'm so sick of itNuk kemi video për këtë këngë.


Dope (Us)
Publikimi: 01/01/2007


Dope (US) - No Way Out
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Way Out".
3. Video është e këngës "No Way Out", por nuk këndohet nga Dope (US).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dope (Us):


Komente 0