Doppio-O

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Fatjon Selimaj
BIOGRAFIA: Doppio-O është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Gusht 2012, Cartani publikon videoklipin "Vec 1 Moment", në bashkëpunim me Doppio-O. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bledi

Bidaki

Scorpion

White OG

Daddy F

Buca

TC

Rapholic

Z.E.F

Dj Bussulla


Tags: Doppio-O, Fatjon Selimaj, Doppio O

Krijo Një Kartolinë