Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorand Sinani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66
Këndon kryesisht: pop

Dorand Sinani është këngëtar i njohur. Më datë 1 Korrik 2013, Dorand publikon videoklipin "Syte E Saj", në bashkëpunim me Young Ghetto. Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Getinjo.

Më datë 2 Maj 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "M'don Ti".

Më datë 26 Gusht 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Shkojm Larg".

Më datë 7 Nëntor 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Na Dy".

Më datë 4 Mars 2016, Dorandd publikon videoklipin "Malli".

Më datë 5 Gusht 2016, Dorandd publikon videoklipin "Me Ty".

Më datë 25 Dhjetor 2016, Dorandd publikon videoklipin "A E Kujton".

Më datë 3 Shkurt 2017, Labinot Tahiri publikon videoklipin "Ti E Din", në bashkëpunim me Dorandd.

Më datë 26 Qershor 2017, Dorand Sinani publikon videoklipin "Me Dosta".

Më datë 8 Gusht 2017, Dorandd publikon videoklipin "Prej Asaj Dite". Ky projekt muzikor është inicizuar në studion e tij ‘D&D’ me tekst të vet këngëtarit dhe Lenon dhe me muzikë nga Driton Kamenica. ‘Prej asaj dite’ është finalizuar edhe me klip që u xhirua në Kosovë nga Dardan Sinani.

Më datë 22 Dhjetor 2017, Dorandd publikon videoklipin "S'jena". Muzika e këngës u punua nga Dorand Sinani.

Më datë 6 Maj 2018, Dorandd publikon videoklipin "Senorita".

Më datë 21 Dhjetor 2018, Dorandd publikon videoklipin "Harro" dhe është kujdesur vetë për muzikën e këngës. Për vargjet e tekstit janë kujdesur Rilindi dhe Kvci, ndërkohë që masteringu i këngës i është besuar Driton Kamenicës. Kënga ka një klip mjaft të veçantë me regji nga Shaban Shabani dhe klipi i përshtatet tematikës së këngës.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet